23 Kasım 2012 Cuma

"CHP Yerel Seçimlere Güçlü Kadrolarla Girmeye Hazırlanıyor"

CHP İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden CHP Adana Milletvekili ve Balıkesir Denetmeni Turgay Develi, CHP'nin yerel seçimere güçlü kadrolarla girmeye hazırlandığını açıkladı.


Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde,
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Teşkilatı'nı ziyaret eden CHP Adana Milletvekili ve Balıkesir Denetmeni Turgay Develi, CHP'nin yerel seçimere güçlü kadrolarla girmeye hazırlandığını açıkladı.
İlçe yönetim kurulu üyeleri, Küçükköy Belde Teşkilatı, Belediye Meclis üyelerinin katıldığı toplantıda yerel seçim çalışmalarında genel merkez ve örgütlerle koordineli çalışılmasının amaçlandığı belirtildi.
Yaklaşan yerel seçimler öncesi teşkilatlar arası deneyimlerin aktarıldığını söyleyen Balıkesir Denetçisi Turgay Develi, "Daha aktif ve diri kadrolarla seçim çalışması yürütmek istiyoruz. Örgüt mücadelesinde yeni yol haritası belirlenecek" dedi.
İmzasız bir mektupla Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen'e ve Ayvalık Belediyesi'ne yapılan operasyonu değerlendiren Develi, "AKP sistemin çökertilmesi için bütün enstrümanları kullanıyor. Hükümet gündemi kilitlemeye çalışıyor" dedi. Gizli tanık uygulamasının Anayasaya aykırı olduğuna dikkat çeken Turgay Develi, "Dün sanık olanlar bugün tanık oldu. Tüm bu yaşananlar Türk hukuk sisteminin yerlere serildiğinin göstergesidir" ifadelerini kullandı. (BT)

Hiç yorum yok: